Zaměstnání

Popelář Pracovní úřad
Je to dřina, smrdí to, ale někdo to dělat musí. Jezdíte vesměs sám takže máte na svou práci klid. Hlavně to chce rukavice !

Čistič bazénů Pracovní úřad
Tahle práce taky smrdí, ale naštěstí jen chlorem. Člověk jezdí jen po městě a Čistí lidem bazény. Nic těžkého, ale bacha na mobil pokud ho nemáš voděodolný.

Reportér Pracovní úřad
Tohle není zaměstnání pro každého. První problém je najít žhavou novinku, druhý problém je někomu jí střelit. Ale pokud jsi šikovný, dokážeš si na tom vidělat i sám jako "soukromé očko". Jen to chce dobrou kameru/foťák a hlavně koule. Občas je tahle práce totiž dost nebezpečná.

Řidič kamionu Pracovní úřad
Na dlouhé cesty to chce dobrou hudbu a nějakou tu dobrou bagetu s colou... jo a minimálně 150 kilo! Hlávní náplň práce je vozit Benzín a Naftu. Příjemná práce na dlouhé večery.

Taxikář Pracovní úřad
Spása a záchrana pro ty, co nemají řidičské oprávnění.

PD Frakce
Práce policisty je jen pro opravdové muže a ženy. Znáte všechny zákony? Jste tělesně zdatný? Umíte střílet a jen tak něco vás nerozhodí? Pokud jste odpověděli ano, tak práce policisty je právě pro vás. Jejich hlavní místo působení je město Los Santos. Naplní jejich práce je udržování klidu a zákona ve městě, boj s nelegálními frakcemi a tradiční hlídky. Ve svých řadách mají elitní členy SWATu a také velmi mazané detektivy.

SD Frakce
Pokud již máte zkušenosti s prací policie, ale toužíte po něčem pestřejším, pak pro vás máme nabídku sheriffa. Sheriff má na starosti především pořádek a kontrolu okolních míst Los Santos. Zaměřuje se na drogové dealery, dálniční piráty, převoz vězňů a bezpečnou manipulaci se státními dotacemi.

EMS Frakce
Hráli jste si jako malý se svými sourozenci nebo kamarády na doktory? Máte velké zdravotnické vědomosti? Nebo jenom chcete zachraňovat životy? Tohle je práce přesně pro vás. Nejenže je velmi kvalitně placená. Ale také mají zdravotníci to nejnovější vybavení a fungl novou nemocnici se vším možným. Tak mazejte do práce. Ředitel na vás čeká.

LSC, BENNYS, DIABLO DÍLNA, JDM, BLACKWOOD ENGINEERING SERVICES Frakce
Určitě se mezi váma najde někdo kdo někdy chtěl opravovat auta, no tak máte skvělou příležitost, jelikož tu máme hned dvě autodílny ! Autodílny se zaměřují na opravu aut, úpravu, výkup vozidel a prodej. Všechny 3 společnosti jsou si vzájemnou konkurencí.


Vinaři Frakce
Nebojíte se zašpinit si ruce a vydělat si dobré peníze ? Tak to je práce ve Vinárně dělaná přímo pro vás ! Kousek za městem se nachází vinařství s velkou vinicí. Vinaři dodávají velice kvalitní víno do celého města. Dokonce nabízejí výkup prázdných flašek od vína !

Vanilla Unicorn Frakce
Každý si občas rád zajde na nějaký ten drink či vychlazený pivko. Proto tu máme bar zvaný Vanilla Unicorn ! Pro pány tu dokonce máme připravené tanečnice u tyče a soukromé tance. Vanilla Unicorn dokonce pořádá i párty a dodává alkohol na soukromé i veřejné akce.

Bahama WEST Mamas Frakce
Zatancovat si či napít se? Od toho je zde pro vás Bahama WEST Mamas. Krásný, čistý a moderní podnik. Příjemné posezení a výborná obsluha. Pravidelné akce pro všechny obyvatele města.

Pivovar Frakce
Objekt původně postavený pro výzkumy na lidech, po převratu v roce 2019 přestavěno na pivovar, který se zabývá výrobou a dodávkou alkoholických i nealkoholických piv všeho druhu. Jedním z největších trháků je STAROBRNO.

Burger Shot Frakce
Máte chuť na burger, kebab či burrito ? Rádi pracujete s jídlem a děláte lidem radost prostřednictvím plného žaludku ? Tak se stavte do Burger Shotu ! Burger Shot má velkou nabídku čerstvých pokrmů a chlazených nápojů !

A mnoho dalších - legálních i nelegálních ...
2021 © Renegate RP