17. 09. 2021 - 12:00
Nejbližší pravidelný restart

Pravidla

Tresty a jejich výše za porušení pravidel jsou plně v kompetenci jednotlivých adminů.
Základní pojmy Obecná pravidla Roleplay pravidla Frakční pravidla

Frakční pravidla

Nelegální frakce

 • Limit pro počet členů v nelegální frakci (mafie, cartely, aj.) je 40 (vč. brigád).

Státní složky

 • Člen jakékoliv státní složky nesmí být zkorumpovaný, korupce musí být schválena A-teamem, při zjištění neschválené korupce následuje trest, při zjištění schválené korupce následuje IC trest.
 • Nerespektování předepsaných uniforem státních složek - Sheriffové, PD, EMS je pokládáno jako - Nízká kvalita RP.

PD

  Přepočet roků ve vězení:
  1 měsíc = 1 minuta
  1 rok = 12 minut

Gang vs PD/SD/SP/EMS

 • Gangy nesmí se státními složkami vést válku
  1. Bez pádného RP důvodu nesmí vést válku se státními složky, tento RP důvod musí být předložen A-teamu, pokud jej však A-team nepodpoří svým souhlasem, nesmí tato válka mezi těmito frakcemi začít.

   Příklad: pokud za nimi přijde jiná nelegální frakce, která jim zaplatí, za to aby státním složkám škodili, nelegální frakce nesmí na takovou nabídku přistoupit.
 • Respekt ke státním složkám
  1. Pokud gangsteři potkají policistu mimo své území, budou nuceni se k němu chovat s respektem, pokud na to nenavazuje předešlá RP akce nebo padný RP důvod.

   Akci i RP důvod si v případě řešení jejich Roleplaye, ze strany A-teamu, musí obhájit. Nezáleží jestli je gangsterů více než policistů.
  2. Pokud na území gangu, vstoupí specializované jednotky, jako například SWAT, GangUnit nebo větší počet PD (min. 5 členů LSPD/LSSD/SASP) musí mít gang k PD respekt.
 • Copbaiting
  1. Gangu je umožněno policii copbaitit troubením, křičením a driftováním všude mimo PD stanici.
  2. Ke Copbaitingu musí být pádný a logický RP důvod.
  3. Gangy se snaží na sebe nestřílet ve vlastním hoodu, nepoukazují na sebe schválně před PD.
 • Poznávací znaky gangů
  1. Členy jednotlivých gangů lze poznat pouze pomocí tetování.

Teritoria Gangů


Faction RP - Gangy

 • PULLUP
  Vezmete 4-3 lidi z hoodu, vezmete nejlépe NPC auto nějaký americký sedan. (Pro menší nápadnost) Poté přijedete do hoodu nebo na místo (např. obchod s oblečením) kde se nachází nepřátelský gang. Vystoupí 1-2 lidi bežíte k jejich skupince sundáte jim 1-2 členy řeknete třeba School Yard Did it a utikate do auta / nebo neřeknete nic a napíšete na BM pak něco ve stylu že Pozdravuje vas School Yard

 • PULLUP NA VÁS
  Chillujete si v hoodu nebo někde na ulici, následně k vám přiběhnou 1-2 lidi s kapucema co neznáte a mají v rukách zbraně. Vy jelikož se bojíte o svůj život a máte možnost utéct tak utíkáte pokud takovou možnost nemáte radši se zastavíte a posloucháte co vám říká člověk se zbraní. Pokud se vám podaří utéct někde kde na vás útočník nevidí máte možnost vytáhnout svoji zbraň a bránit sebe tak i své homies a můžete i opětovat palbu.

 • DRIVEBY
  Zase, vezmete 3-4 členy z gangu, nasednete do NPC auta, nějaký americký sedan. (Pro menší nápadnost) Vezmete sebou 1-2 zbraně např. Glock, Vintage Pistol, 9mm pistol atd. Přijedete na místo kde se nachází protější gang stáhnete okénko řeknete messagezastřelíte nebo postřelíte 1-2 členy a následně odjíždíte z místa.

 • ZBRANĚ
  Jelikož jste gangster žijící v chudé části města kde je kriminalita na denním pořádku tak u sebe nosíte zbraň. Nenoste ale prosím zbraně typu, malé AK, Uzi na normální chození po ulici. Nemáte to jak kam schovat, vím že server to povoluje a nebere to jako ass-pulling ale i tak je to dost velký kalibr a myslím si že vám bude stačit nějaká pistol. Jako je např. 9mm Pistol, Glock, Vintage Pistol atd. Nemusíte někdy nosit vůbec a bude vám stačit jen nůž aspoň při pull upu místo střelby budete radši utíkat.

 • DOPRAVA
  Jste gangster ne žádný podnikatel, proto se většinu času dopravujete pěšky, na kole, nebo nějakým starým americkým sedanem. Nejezdíte v žádných nových audinách, bmw atd. za několik milionu. Do toho bych chtěl poprosit aby jste nepoužívali tolik BFku, neříkám že vůbec ale ne pořád. (např. pro rychlejší únik před policií do hor)

2021 © Renegate RP