Frakce a povolání

Renegate RP
Policie (PD)
Počet členů: 12 | Potřebné povolení: Ano

Policie Los Santos je státní instituce, která dohlíží na pořádek nejen ve městě. Ředitel PD přijímá rozkazy a dotace od starosty města a má vyhrazený přednostní vstup na server. Zaměstnanci PD mohou využívat nové speciální vozidla Renegate, která byla upravena pro náš server. PD je jedna z nejdůležitějších funkcí pro každý herní server a tudíž by tomu měl odpovídat i přístup zaměstnanců. To však neznamená, že policie nezmůže nic, proti rebelatům. Nehodlá-li se občan domluvit po dobrém, pak má policie plnou pravomoc, takového občana řádně zmlátit. Zaměstnanci se řídí vnitřními předpisy, které má v režii ředitel stanice.
Sheriff
Počet členů: 6 | Potřebné povolení: Ano

Pokud již máte zkušenosti s prací policie, ale toužíte po něčem pestřejším, pak pro vás máme nabídku sheriffa. Sheriff má na starosti především pořádek a kontrolu okolních míst Los Santos. Zaměřuje se na drogové dealery, dálniční piráty, převoz vězňů a bezpečnou manipulaci se státními dotacemi. Pod jeho pravomoce spadá celý okres, nicméně do problémů Los Santos bývá vtáhnut na požádání policie či v krajní nouzi.
Nemocnice (EMS)
Počet členů: 14 | Potřebné povolení: Ano

Další velice důležitou složkou každého serveru je záchranný oddíl, který pečuje o zdraví svých občanů. Jedná se o instituci státní, tudíž rozkazy a dotace přichází od starosty města. EMS mají u nás k dispozici dvě zdravotnická centra a každý si může vybrat, kde bude operovat. Ředitel všech zdravotníků má vyhrazen přednostní vstup na server. Všichni zdravotníci mohou využívat speciální sanitky a doprovodná vozidla, která byla upravena pro náš server. Každý zdravotník by měl být mistr ve svém oboru, aby poznal, která zranění jsou neslučitelná se životem. Pokud totiž občan utrpěl vážná zranění, která se nechtějí hojit či se nedaří operace, pak taková zranění končí trvalou smrtí. Všichni zdravotníci se řídí vnitřními směrnicemi, které určuje ředitel nemocnice.
LSC
Počet členů: 4 | Potřebné povolení: Ano

Rozbije-li se některému občanovi vozidlo, pak by se neměl snažit opravit motorový stroj sám. Přeci jenom osud našeho života závisí na dobře postaveném vozidle. LSC je soukromá složka, která se řídí vnitřními předpisy a ceníky, které určuje majitel dílny.
Bennys
Počet členů: 10 | Potřebné povolení: Ano

Bennys je soukromá nezávislá konkurenční firma LSC. Má vlastní dílnu, svého ředitele, oddělenou telefonní linku, firemní účet a řídí se vlastními interními předpisy a ceníky, které určuje majitel dílny.
Difi's Service
Počet členů: 4 | Potřebné povolení: Ano

Třetí soukromá dílna, nezávislá na obou předchozích. Vlastní dílna, jiný ředitel, vlastní telefon i firemní účet. Menší dílna, avšak ochotný a pracovitý personál. Předpisy a ceníky určuje majitel dílny.
Mafie
Počet členů: 11 | Potřebné povolení: Ano

Ilegální frakce, která je opakem gangu, s odstupem vytváří jiným společnostem a státním institucím starosti. Mezi aktivity mafie patří např. obchod s drogami, obchod s alkoholem, řízená prostituce, hazardní hry a obchod se zbraněmi.
Gang Vagos
Počet členů: 8 | Potřebné povolení: Ano

Jedna z ilegální frakcí, ke které se můžete po schválení členů přidat. Zabývají se prodejem drog, organizují prostituci, pašování a jinými výnosnými a nezákonnými činnostmi.
Nájemný vrah
Počet členů: 1 | Potřebné povolení: Ano

Vždy se najde někdo, koho je potřeba trošku usměrnit ve svém chování. Stejně tak jsou lidé, kteří jsou v komunitě nežádoucí a právě takový nájemný vrah může být skvělým řešením, jak se někoho potichu a nenápadně zbavit.
Vanilla Unicorn
Počet členů: 7 | Potřebné povolení: Ano

Kde jinde pořádat narozeninovou párty než v nejluxusnějším strip clubu Vanilla Unicorn? Čeká tu na vás ten nejlepší alkohol a tanečnice ve městě, ovšem co se děje na druhé straně baru, ví pouze ti, co zde pracují nebo už nejsou mezi živými…
Obchodník se zbožím
Počet členů: 3 | Potřebné povolení: Ano

Co by bylo město bez pořádné večerky, kde za pultem s kasou seženeš i takové věci, které běžně ve městě neseženeš? Správný obchodník by měl být s každým za dobře, protože nikdy neví, co bude kupovat ani komu nabízet. Hlavním cílem večerky je vše prodat, vydělat balík peněz a zachovat si po celou dobu svou neutralitu.
Taxi
Počet členů: 11 | Potřebné povolení: Ano

Nejrychlejším a nejbezpečnějším řešením, jak se dostat z bodu A do bodu B, nemáte-li vlastní vozidlo k dispozici, je využít Taxislužbu. Zaměstnanci Taxi pracují v soukromé sféře a řídí se vnitřními předpisy, které vede majitel firmy. Sídlo bylo taxikářům přemístěno do středu města, aby měli vše přímo pod nosem, včetně nelegálních aktivit…
Kostel (Církev)
Počet členů: 1 | Potřebné povolení: Ano

V čele církevní instituce je Otec Emanuel, který zde hráčům může pomoci od těch největších hříchů, pokud ho však zastihnete v čas. Otec Emanuel vám může uspořádat svatbu v místním kostele, křtiny, ale i poslat tělo na věčný odpočinek. Jedná se o nezávislou instituci, která přežívá díky příspěvkům věřící společnosti a odpustkům těch největších zločinců.
Psycholog
Počet členů: 1 | Potřebné povolení: Ano

Táhne vás to k tomu, pomáhat lidem, ale krev na rukou nesnesete? Pak je práce psychologa pro vás ta pravá. Ke své činnosti získáte vlastní kancelář v klidné části Los Santos, kam mohou vaši klienti chodit na odborné sezení. Jako psycholog jste svým vlastním pánem, vy sami si určujete pracovní dobu.
Realitní kancelář
Počet členů: 1 | Potřebné povolení: Ano

Každý slušný člověk se pravidelně myje, převléká, ale i jen tak se válí na gauči. Nikdo z nás určitě nechce skončit na ulici, kde se potuluje ta největší spodina Los Santos. Neváhejte navštívit realitní kancelář a vyberte si to nejhezčí hnízdečko. Realitní makléř vám prodá byt či dům za tu nejlepší cenu. Realitní makléř pracuje na živnostenský list.
Bulvární novinky z Los Santos
Počet členů: 56 | Potřebné povolení: Ne

Už vás nebaví pouhopouhé reportáže, které získáte na Úřadu práce? Založte si vlastní živnost, kancelář a žijte pro to, abyste mohli světu ukázat pravdu o tom, co se děje v Los Santos. Šéfredaktor bulvárního tisku má k dispozici vlastní room na našem discordu, kam může vkládat své reportáže a je veřená pro všechny občany. Room je považována za RP offline mod. Tudíž vše, co je v ní uveřejněno, se může využít k RP akci ve hře. Kvalitní články a fotky mohou být dobře finančně ohodnoceny.
Popeláři
Počet členů: 104 | Potřebné povolení: Ne

Odpadky a špína na ulicích města Los Santos? Díky této pozici je to již minulostí. Staňte se popelářem a podílejte se na kráse a čistotě našeho města. Jako popelář se nemusíte stresovat časem ani tím, že máte osud některého jiného občana ve svých rukou.
JackTrans
Počet členů: 101 | Potřebné povolení: Ne

Pokud máte zájem o auta a řízení, pak je tady pozice řidiče kamionu právě pro vás. Je to sice dřina, ale mezi nabídkami Úřadu práce, velmi dobře placená. Jako další benefit je, že pracovní dobu si určujete sami.
Pizza rozvoz
Počet členů: 94 | Potřebné povolení: Ne

Máte rádi jídlo, lidi a ještě navíc řízení? S naším Pizza rozvozem zvládnete vše naráz, ovšem dost se u toho zapotíte.
Kurýr
Počet členů: 181 | Potřebné povolení: Ne

Kurýrní práce je spíše stereotypní druh práce. Přijdete do práce, vyzvednete auto, naložíte balíky a jedete je rozvést. Neočekávejte nic víc, ani nic míň. Ovšem pokud si najdete systém v rozvozu balíků, můžete si přijít na peníze lepší, než leckterý ředitel.